SATIN ALMA KOŞULLARI

Elektronik ortamda sunulan ürün görselleri iki boyutlu olarak yayınlanmıştır. Sizler için özenle düzenlenen bu görseller, mümkün olduğunca gerçek ürünü yansıtmaktadır. Buna rağmen gerçek ürünle yüzde yüz benzerlik olacağı hiç bir platformda söylenemez. Ziyaretçi bu konuyu iyice anlamıştır.
 

Online satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır. Buna karşın kullanıcıların, bilgisayarlarının temiz ve zararsız olması sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanıcı, kişisel bilgisayarının güvenli olduğundan emin olmalıdır ve bu konuda sorumludur.
 

Kullanıcı, sipariş esnasında ürünün tüm özelliklerini doğru seçeneklerle belirtmelidir. Yanlış verilen ürün bilgilerinin kargo ödemeleri kullanıcıya aittir.
 

Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; size sevk edilmek üzere kargo firmasına verilmişse, tarafımızca ödenen ve kargo firmasına ait olan hizmet bedelinin sizlerden alınacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.
 

Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; eğer taksitli alışveriş yaptıysanız, ürün bedelinin geri ödemesi taksit seçeneğinize bağlı olarak yapılacaktır. Bu durum bankaların çalışma sistemleriyle ilgilidir.
 

Eş zamanlı yapılan alışverişlerde, bağlantı hızınıza ya da diğer bazı fiziksel şartlara bağlı olarak siparişiniz tamamlanamayabilir. Örneğin stoklarımızda 1 adet olarak bulunan bir ürünü, sizinle aynı anda satın olan bir kullanıcı olabilir. Bu durumda alışverişiniz tamamlanamamışsa, diğer kullanıcı sizden önce alışveriş yapmış sayılır. Kullanıcı bu durumu anlamış ve kabul etmiştir.